044  251-18-84  044 497-95-69

Металопластикові вікна

   Наша компанія пропонує вікна трьох профільних систем.Перша система-це 6 камерний профіль німецкої марки ALUPLAST серіі IDEAL 4000(70 мм).Друга система-це 6 камерний профіль украінської марки FRAMEX серіі  71мм.Третя система-це 4 камерний профіль украинської марки FRAMEX серіі 58мм .

У нас є 7 причин, які допоможуть вам  вибрати та купити металопластикові вікна саме у нас:

 

 1. Широкий асортимент вікон:
  Ми готові запропонувати великий вибір розмірів та форм – прямокутної , трикутної, трапециєподібної, арочної, багатокутної.  Колірна гама – від білого або імітуючого текстуру дерева, до різних відтінків, що гармонують з оздобленням вашого дома.
 2. Экологічний профиль:
  Безсвинцова рецептура. Профілі, що використовуються в наших вікнах, відповідають всім стандартам та дозволяють довше протистояти негоді, зберигаючи зовнішній вигляд.
 3. Багатофункціональність:
  Ви можете вибрати тип вікна для встановлення в залежності від потреб. Тепло-сберегаючи вікна підтримують сбереження комфортної температури в 2 рази эфективніше звичайних та допомогають экономити на опаленні. Сонцезахисні вікна зроблять житло прохолодніше влітку та приховають приміщення від сторонніх очей. Шумо-ізоляція дозволить насолоджуватися тишею поблизу галасливих скупчень людей та транспорту.
 4. Довговічність, надійність,заводська гарантія.

 5. Сучасні технологіі виробництва:
  Висока якість досягається завдяки використанню новітніх технологій та кваліфікованих спеціалістів задіяних при виготовленні  та встановленні вікон.
 6. Відмінний сервіс та мінімальні терміни:

 7. Приємні ціни напряму від виробника  вікон

 

Такий наш рецепт высокоякісних вікон  яким задовільні наші замовники. Ми маємо відмінну репутацію та більше чим двадцятирічний досвід роботи на ринку металопластикових конструкцій.